Login server: OnlineGame server: Online (0)Hellbound: level 12 (just wait for level 13)
Navigace
Facebook

Hlasování

Hlasovací server Top-Server
Vote for Eressëa

L2 Shrine - nový mezinárodní lowrate
NovinkyVážení hráči,

s radostí vám oznamujeme, že jsme spustili v otevřeném BETA provozu nový mezinárodní Gracia Final server L2 Shrine.

L2 Shrine je retail server bez jakéhokoliv donate (žádný NPC buffer, žádné prodloužení buffů, ...) a plánujeme postupně updatovat na Gracii Epilogue a následně na Freyu (již nyní používáme Gracia Epilogue klienta).

Bližší info se můžete dočíst na stránce O serveru.
Update jádra
Nahrála jsem zase další update jádra, opravuje především chyby zmíněné zde a zde na fóru. Byla bych moc ráda, kdyby to otestoval ještě někdo další a dal vědět :-)
Pád serveru + update jádra
Totálně nám zamrzl server, s čímž si bohužel ani automatický restarter neporadí. Už jsem to nahodila a rovnou jsem tam dala i nový update jádra, ve kterém se mění chování command channelu při PVP, kdy nově členové channelu fungují podobně jako členové party (nedostávají plošnou damage a debuffy a pokud na hráče kliknete, nebude vám to ukazovat kurzor v podobě meče, při dalším kliknutí to na hráče nezaútočí a podobně). Mělo by to fungovat i z hlediska summonů, petů a cubiců, ale potřebovala bych to od někoho lépe otestovat.
Ohledně pádu serveru zkusím ještě vymyslet nějaký watchdog, který server natvrdo restartuje v případě, že se takhle ošklivě zasekne.

Update: Tak jednoduchý watchdog mám, pokud server přestane odpovídat na 30 sekund, dojde k automatickému restartu, snad to bude fungovat :)
Update + automatický restart
UpdateNa serveru máme další update, opravuje mimo jiné načítání klanů a klanových válek při startu serveru a nefunkční weight penaltu, více naleznete na fóru.

K tomu běží na serveru nově skript, který hlídá stav serveru a pokud něco spadne, automaticky to zase nahodí a každé pondělí v 6 ráno udělá restart celého systému (s výjimkou případů, kdy už jsme během posledních tří dnů restart dělali).
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Anakim
· Nejde nasadit cloak
· Raid Curse
· Sever Down
· Neco pro vsechny
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze
Poslední uživatelé
31.01.2019
obyvank...
2 týdny
offline
25.01.2019
funus
3 týdny
offline
24.01.2019
sawisek
3 týdny
offline
18.01.2019
Valkyra
4 týdny
offline
05.01.2019
Ellietha
6 týdny
offline
09.12.2018
Brendis
10 týdny
offline