Login server: OnlineGame server: Online (0)Hellbound: level 12 (just wait for level 13)
Navigace
Facebook

Hlasování

Hlasovací server Top-Server
Vote for Eressëa

Stackování itemů
NovinkyBěhem posledního restartu jsme upravili nastavení serveru tak, že giants codexy (i mastery, oblivion a discipline) a compressed packy shotů jsou nově stackovatelné, tzn. zabírají jen jedno místo v inventáři.

Bohužel s tím vznikl jeden drobný problém, pokud někdo máte těchto itemů v inventáři více než jeden, při kliknutí na jakýkoliv target vás server vykopne - je to ochrana proti duplikování itemů. Řešení je prosté, jděte někam, kde nikdo není, ty itemy vyházejte na zem a sesbírejte, to celý problém vyřeší.
Vánoční event
NovinkyOd 22. 12. probíhá vánoční event, pravděpodobně jej znáte, sbíráte itemy a ty vyměňujete za malé stromečky, malé stromečky můžete vyměnit za velké stromečky, které doplňují HP a MP. Oproti klasickému eventu máme jednu úpravu navíc, za 5 velkých stromečků můžete v Luxury koupit Golden Apiga a tu následně vyměnit za různé hodnotné ceny (taktéž v Luxury). Bohužel jeden item zlobí a protože vás už nechci zdržovat dalším restartem (musel jsem to už teď restartovat 2x), nechám ho tam, tak si ho nikdo nekupujte (poznáte ho podle toho, že je bez popisku; ten item co je bez ikony a má popisek, funguje). Pokud bude během eventu nějaký restart, dám ten chybný item pryč. Event zatím poběží do odvolání podle toho, jak vás bude bavit a kdy připravíme další event, pravděpodobně ohňostroje.

Update: Sbírejte echo krystaly, kdo jich dá během eventu dohromady nejvíc kompletních setů (set je všech deset od každého), dostane v lednu stridera dle výběru :)

Update po skončení eventu: Nejvíc setů echo krystalů se podařilo nashromáždit postavě turda1, gratulujeme k výhře, odměnu dostane, jen co se potkáme :)
Shrnutí CS a TW o víkendu 2.-3. 11. 2013
ChybyTakže se ještě jednou všem omlouvám za veškeré vzniklé nepříjemnosti, budu se snažit, aby se to příště neopakovalo.

Za mě vidím jedno opatření, které tímto zavádím, konkrétně to, že
- v pátek před TW a CS bude vždy někdy přes den nebo k večeru restart
- před restartem si někam schovám stav registrací CS
- po restartu vždy zkontroluju, že je všechno správně nastaveno, případné chyby opravím, registrace CS obnovím
- na TW regujte až po tomto restartu (předchozí registrace prostě smažu)
- když mi budete chtít ušetřit práci, neregujte na CS před tímto restartem, když tam nebude reglé nic, budu moci vynechat krok s obnovením registrací, čímž se zamezí možnosti, že někde udělám nějakej překlep a fakt mi to ušetří dost času

Děkuji všem za pochopení, pokud je však někdo i přes tuto mojí omluvu pořád naštvanej, napište mi PMko nebo sem do komentářů...

Váš Manwë
Territory wars + Castle sieges a změna času
Ahoj,

vzhledem k tomu, že změna času neovlivnila ani olympiádu ani seven signs periodu, jsme si mysleli, že server to zvládnul. Evidentně bohužel nezvládnul a dnešní TW byly o hodinu dřív, s čímž někteří nemuseli počítat. To samé se týká zítřejších CS, na které některé klany nestihly regnout.

Proto jsme zvolili následující řešení:
- zítra někdy během dopoledne / časného odpoledne proběhne restart
- klany, které chtějí být regnuté na CS mi napíšou PM tady na fóru a já je regnu ručně
- CS budou probíhat v dobu, kdy mají probíhat, ačkoli bude možná problém s tím ručním regováním, takže se předem omlouvám, pokud CS začnou o pár minut později
- v mezičase mezi CS budou znovu TW, hned po restartu by mělo být možné se na ně regnout (klany co mají hrad budou regnuté automaticky)

Kdyby s tím měl někdo problém, pište komentáře k této novince a napište je dřív, než bude ten restart. Pak už na žádné připomínky neberu zřetel.

Omlouvám se za nepříjemnosti, při příští změně času budu dělat rovnou preventivní restart. Děkuji všem hráčům za pochopení.

Váš Manwë
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
· Anakim
· Nejde nasadit cloak
· Raid Curse
· Sever Down
· Neco pro vsechny
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze
Poslední uživatelé
22.03.2019
Valkyra
1 den
offline
12.03.2019
Emca
1 týden
offline
24.02.2019
Cervenacek
3 týdny
offline
31.01.2019
obyvank...
7 týdny
offline
25.01.2019
funus
8 týdny
offline
24.01.2019
sawisek
8 týdny
offline