Login server: OnlineGame server: Online (2)Hellbound: level 12 (just wait for level 13)
Navigace
Facebook

Hlasování

Hlasovací server Top-Server
Vote for Eressëa

Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Zaken
indy
Ahoj,

Byl jsem sundat zakena (daytime lvl 60) a jelikož je to trošku komplikovanější, protože musím mít zaplých 9 oken, když jdu sám a drop je 0,09%.
Což pro jednolivce není úplně veselé, když jsem tam byl 2x tak je to celkem fuška tahat v takovém prostoru petty, hledat apod.
No abych se dostal k věci.
Poprosil jsem tedy Emcu se smutnýma očima, jestli by bylo možné drop rate zvednout. Nedokážu si představit na kolik % to není na mě, ale Ant Queena má myslím 30%.
A Emca říkala, že by museli souhlasit i ostatní hráči. Tedy momentálně Merisha a Cersei.
Stačí napsat jen, jestli jste pro a nebo proti. :-)
Díky za vyslišení :-)

majkes
Souhlasím v plném rozsahu. :-)

Valkyra
0,09 % to se opravdu blíží k nule spíš než k nějaké šanci a na nočního zakena je zase potřeba v současnosti nepředstavitelný množství postav potažmo otevřených oken. Jsem pro zvýšení šance, ale o kolik? Tak jak to má AQ by bylo zas přehnaně moc. Vzhledem k tomu, že by měl být denní jednodušší přemýšlel bych o rozmezí 2-5%. Možná se to zdá být málo, ale na toho slabšího to stačí. Jinak nevím jak je to nastaveno teď v jiných, ale byl bych pro snížení nároků na vstup k Tiatovi frintce a dalších takových instancí na 2-3 party.

indy
Já bych dal klidně aspoň 15%, protože než to člověk natahá a než ho najdu. nechodím na něj s jednou postavou. Není to pro mě easy :-( Jako těch 15% si myslím, že je ideálka. Napoprvé si myslím, že mi to určitě nespadne tak to půjdu určitě vícekrát s mojim štěstím :-D :-D :-D

indy
Ja bych chtel zakena :-(

Emca
Já bych vám tam dala 5 % - ať vám to chvilku zabere a udělá radost, když opravu padne Úsměv

indy
Je to jen na vas nase pani :-) Nicmene kazdy procento nad 0,09 je super :-)

Emca
Tak jsem vám to zvedla 100x na 9 % Úsměv Tak hodně štěstí Úsměv

majkes
Děkujeme uctivě

indy
Dekuji :-) i za event :-)

Přejít na fórum: