Login server: OnlineGame server: Online (2)Hellbound: level 12 (just wait for level 13)
Navigace
Facebook

Hlasování

Hlasovací server Top-Server
Vote for Eressëa

Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Chimera - Hellbound
majkes
Ahoj. Všude jsou nastavené pěkné dropy i spoily. O tom žádná. Už ale dva dny se snažím udělat Caravanu lvl3. Konečná. Po dvou dnech mám 18 Life Force. Odsledoval jsem, že drop Dim Life Force padá 10x více. Nikde jsem ani nevygooglil funkci a užití DIM, ale i tak. Nebylo by fajn, kdyby se dala udělat Caravana rychleji? Neříkám, že Life Force má padat po 3 kusech, ale mohlo by byt trochu zvýhodněné. Třeba 90%šance na Life Force a 10% na DIM? V tak málo lidech je to na několik týdnů, než člověk nasbírá přes 60 kusů...

Díky za zvážení.

Emca
Tohle bych neměnila, přeci jen je to potřeba jenom jednou

majkes
Tak se na tu karavanu můžu vykašlat... :-) Farmit dva týdny tam fakt nebudu Šklebící se Alespoň jsem to zkusil. Btw - na jiných serverech to padalo jinak, ale asi to bylo upraveno, to potvrdit nemůžu. Díky za info.

PS: v popisu serveru je, že Cabrio nedava Curse, ale když jsme na něj byli, dával... Možná i ti ostatní tři...

Pěkný večer

indy
Já se tu trošku přidám....jako s chimkama se budu crcat asi dlouho....Meri vzpomeň si na nobla a moonstone shardy a bude ti hned líp :-D :-D

Nicméně k těm chimkam a life force....když je zabíjíme tak se tu nenačítali body na HB...nejde z nich ani exp jen itemy...

Já bych třeba byl rád, když už se tam člověk bude mordovat s itemama,aby to aspoň body načítalo :-) jinak nám to zase spadne :-(

Zase tím, že tu hrajem 3 :-) tak by bylo fajn, kdyby to padalo trošičku líp :-) Ale zase si taky nemůžem pořád vymrčovat....spíš mě zajímá jak ve třech projdem tu vesnicu a to rb nakonci :-) Pač jinak se asi nedostanem do veže, aby jsme mohli dělat esenci 2 do armoru a bez pořádného armoru můžem koukat na gracii jen z dálky.
A bez gracie nebude vesper a bez vesperu.....nebude vesper :-D

Emca
No, tak se zkuste dohodnout nějak mezi sebou a přijít s nějakým návrhem, co všechno udělat, ale ať to má hlavu a patu, určitě nechci co týden upravovat jeden quest nebo 3 moby Úsměv)

A co se esence týče, ta dvojka zase není takové terno, jak by se zdálo = pokud to nedáte bez ní, nedáte to ani s ní...

No a potom si taky uvědomte, že už hrajete Epilogue a že chodit na Hellbound už není jediná možnost, jak získávat Dynasty a jak smysluplně expit Úsměv

majkes
Ahoj, tak já tomu moc nerozumím. Včera večer bylo cca 19800 bodů do lvl 11 na HB, dnes ráno je tam 82000 do lvl 10? Dolu to jde po jednotkách a zpět to skočí cirka o 180tisíc bodů za necelý den? Nemyslím si, že je v pořádku nastavení, případně zobrazení zde na webu :-) Je pro to nějaké vysvětlení? Díky.

Radek

Valkyra
Ty kráso ten lvl hellboundu jde strašně rychle dolu před týdnem lvl 11, před 3 dny lvl 10, včera lvl 9 a dnes lvl 8.

Emca
V klidu, zítra už to nebude padat a dám vám tam 13ku...

indy
Už jsem se s Emcou domlouval, že to nestíháme udržet, navíc, když tam chodíme svátečně :-)

Valky mohl by jsi nám prosím nastavit summon airship v právech? Asi i na petty, pro mě a meriho :-) Jsme se zasekli na gracii :-D
Jo a asi i na spoila :-) toho co má LVL 80

Díky pane :-)

Emca
Tak už je tam level 13 a měl by tam zůstat přibližně 2 miliardy sekund.

Na té Gracii se kdyžtak (dokud nebudete mít práva) můžete pohybovat v transformačce na Aura Bird

Přejít na fórum: