Login server: OnlineGame server: Online (0)Hellbound: level 12 (just wait for level 13)
Navigace
Facebook

Hlasování

Hlasovací server Top-Server
Vote for Eressëa

Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Trust pointy
Phthisis
Zdar,

měl bych návrh který věřím podpoří nejeden hráč. Máme malou komunitu, ale Hellbound je otevřen.

Ve stávajícím počtu je celkem unreal namlátit 300k mobů (to je jen na stage 2 btw), takže prosím o snížení trustu potřebného na zvednutí hellbound stage. Můj odhad je na 1/5.

To už by mělo být snad reálné, i když to stejně pár měsíců potrvá na nějaké záživnější stage.

Nezvedal bych trust dostávaný, neboť by to udělalo spíše více bordelu.

Také ještě prosím o přidání příkazu ukazujícího stávající trust případně stage hellboundu. Mělo by to jít přes .hellbound nebo .trust.

Díky moc Úsměv

Hanka
Já bych byla jedině pro, dynasty zatím není potřeba řešit, dokud nemáme ani S s atributem. Ale aby to netrvalo rok, než se dostaneme na příslušnou úroveň. Na jiných serverech často příkaz .hellbound funguje, tady bohužel ne a nevím, jak bude reálné jeho zapnutí.

A pak bych měla návrh, jestli neudělat nějaký event, kde by se daly získat 13ky šutry. Teď jsme s Otou vyplácali 2000 DF a nenarazili ani jednou na Anakazela Smutný a už mě to docela míchá a vím, že nejsem jediná, co shání RSC13 Šklebící se

Zorka
Jo a jo a jo..jsem taky pro výše uvedené návrhy...včetně toho eventu o třináctky..my sice tolik fragů nevyplýtvali, ale už se to snažíme nabít docela dlouho a stále nic Úsměv
Quod licet Iovi, non licet bovi

Warendo
Anakazel není jediný, který nabíjí, když vás tu je teď 5 a půl, nepředpokládám že byste se nějak tahali o RBčka, tak si stačí počkat třeba na Embra a máte to ne? :-)
Psanec, zvrhlík a troublemaker :-)

d3xiiik
Ember taky moc nenabíjí. Anakazela si sjiždím sám a nabijí. :-)
Jenom čas spíš teď moc nebyl co se týče ingame...

Phthisis
Ember jsme složili asi 10x a nenabil nikdy nikomu s kym jsem byl.

Holmis
hele u toho embera na jednom l2off jsme to delali tak ze na konci vsichni leavnuli a jeden si to dojel sam, protoze ono se ta sance nak rozpocita na kazdyho ale jak to sunda jeden tak tam je to o par % vetsi, ale u tohohle kazdy procento bodne, ale nejsem si jistej jakej to byl chronicle ale od admina jsme dostali odpoved ze tak je to vsude

Manwe
Nekoukal jsem na AI Ember, ale Anakazel to má tak, že všichni, kdo jsou v partě a mají quest (pokud dá poslední hit char, co je v té partě a má quest) mají šanci 13 % na nabití.

Jinak Anakazel nám za poslední dva dny nabil 4 šutry Úsměv
Manwe
Eressëa Owner

Nejsem GM, řeším jen chyby ve hře a to, aby se chovali GM spravedlivě / I'm not a GM, I only fix game bugs and watch GMs actions to ensure fair play

http://eressea.cz/
Hanka
Tak to máme smůlu koukám jen my Smutný Už mě to fakt neba. Já si ani nevšimla, kdy jste byli ve hře.

Zorka
Hrajeme převážně v noci....jeden jsme dokonce nabili z Nižboru připojení přes telefon Úsměv))) a včera v noci se nám zadařili tři (lépe řečeno v půl druhé ráno...nějak v rozumnou dobu není čas)...prostě tam chodíš a prd prd prd...a najednou se to sesype...jak říkal Eda, čert se** na jednu hromadu holt Úsměv

Manwe
Update, nabíjí to krásně, dnešní skóre 2x blue 13, 1x green 13, 1x BEAS, dohromady za lidových 360 DF Úsměv Ale tu saint spearu furt ne a ne dát :/
Manwe
Eressëa Owner

Nejsem GM, řeším jen chyby ve hře a to, aby se chovali GM spravedlivě / I'm not a GM, I only fix game bugs and watch GMs actions to ensure fair play

Hanka
Hele my jsme tou smůlou ve hře pověstní Šklebící se Když jsme dělali contaminated crystal v DCM, všichni už to měli hotové, jen my tam museli jít dvakrát, protože nám vypršel čas. My jsme 2000 DF spotřebovali a ani jsme ho nepotkali.

Manwe
A to jste tam zůstávali vždy až do chvíle, než vás to samo vykoplo nebo jste špatný místnosti přeskakovali a šli tam znova?
Manwe
Eressëa Owner

Hanka
Zůstávali jsme tam tak na 3 nebo 4 místnosti, pak nás to čekání přestalo bavit.

Manwe
To je ono, tam musíš vydržet...

EDIT: Nápověda: Dance of shadow, když nemáš náladu Mrknutí

EDIT 2: Dnešní skóre 2x RSC13, 1x BSC13, 1x BEAS (hej, už druhej, sorry, zapomněl jsem to napsat včera, že padnul Úsměv), 1x TT náuška ... imho dobrý skóre Úsměv
Upravil/a Manwe dne 31.10.2013 03:36
Manwe
Eressëa Owner

d3xiiik
dance of shadows /delay 116 dance ... 5x a mas napocitanou roomku na porteni na jednu roomku je 10 minutek 5x shadows a mas prehled o case .-)

Hanka
Dobrý no, když má člověk dancera po třeťáku...

Zorka
Hani, klidně vám půjčíme amanitu..není problém, jste rodina ne? Úsměv

d3xiiik
Nebylo by lepší to Questování ohledně HB přeskočit? Ať raději uděláme rovnou jenom Q na vybiraní... ?

Hanka
Buď tak a nebo aspoň stáhnout potřebné trust pointy na minimum, abychom to třeba dokázali navýšit do konce roku... Já bych byla určitě pro a jedno "pro" si můžete připsat i za Otu určitě.

Přejít na fórum: