Login server: OnlineGame server: Online (0)Hellbound: level 12 (just wait for level 13)
Navigace
Facebook

Hlasování

Hlasovací server Top-Server
Vote for Eressëa

Číst diskuzi
Eressëa - Lineage Server » Obecná diskuse » O serveru
 Vytisknout diskuzi
L2manager
funus
http://ulozto.cz/xH1DQLU8/l2manager-v37-exe

Zdar všici z Eressea,
Dávám sem k dispozici skript pro přepínání mezi okny Lajny. Primárně jsem skript napsal proto, že Alt+tab u WIN7 funguje jak funguje a přepnout na okno co chcete, místo toho kolotoče ve WIN7, je umění. Kdo to chcete využít tak klidně používejte a kdo né, tak nechte být. Skript se ovládá extrémně jednoduše a nabízí dvě základni vlastnosti.

1) nabídne Vám alternativu ALt+Tab okna ve kterém klikáte na ikony klientů L2, s tím že si můžete u každého spuštěného programu (okna) přiřadit svoje jméno (např. BD, SwS, Hejhula a podobně)

2) druhá ještě zajímavější vlastnost Vám umožní přepnout klienty do Fullsreen (like) modu. Přepínání mezi klienty je pak podstatně rychlejší a intuitivní (proti klasickému fullscreen). Velikost okna se automaticky nastaví s tím, že je viditelná programová lišta (Tj. ta s tlačítkem Start a pak i vidíte kolik je hodin a jaký máte spuštěný programy, skype TS a pod.)

známá omezení:
Pokud budete už po spuštění programku kompletně vypínat a zapínat nové klienty l2.exe ...může v tom mít program guláš a pusune Vám ty vaše popisky ...Ideální je zapnout skript až po spuštění všech klientů. Musí jít zapisovat do adresáře ze kterého skript spouštíte, jelikož se v něm vytváří soubor l2.ico. Z objektivních důvodů si skript nepamatuje popisky při dalším spuštění. Skript Vám nebude dobře fungovat, pokud máte klienty spuštěné ve klasickém fullscreenu v overlay. (Fulscreen vypněte Alt+Enter) a zapnětě si Fulscreen (like) pomocí Pravé Win klávesy viz.ovládání níže.Aby fungovalo přepínání mezi klienty, musí být spuštěno minimálně jedno okno l2.exe. Vypnutí skriptu se provádí myšidlem v systém tray -> ikona vedle hodin, příkazem zavři. Bez levé a pravé WIN klávesy na klávesnici budete mít problémy se spuštěním (prostě jsem zvolil tyto dvě podle mne nejnepotrebnejší klávesy na klávesnici)

ovládání:

1)Pomocí Levé WIN (klávesa mezi levým kontrolem a Altem) Vám vyskočí něco jako ALT+Tab okno ve kterém si vyberete klienta jednoduše levým klikem na ikonu. Pod ikonou každého klienta je textové pole na Váš popis. Uložení popisu dojde kliknutím na ikonu libovolného klienta. Je tam vidět i interní název procesu l2 klientů (to jen pro zajímavost )

2)Pomocí Pravé WIN klávesy pokud ji máte na klávesnici přepínáte u aktivního okna L2.exe - Fullscreen(like)/windowed mod. Pozor ! funguje na všechny programy..nejen na L2.exe! (tlačítko funguje jako přepínač - zap/vyp) Když si omylem pošlete do Fullscreen (like) modu něco jiného, opětovným zmáčknutím Pravé Win se nastavení zase vrátí z5.

Doporučení:
Kdo nepoužívá v lajně otočení obrazu o 180°prostředním myšidlem, tak si na prostřední myšidlo nastavte levou WIN klávesu, pak je to vůbec luxusní přepínání. Nebo mi napište a já Vám to nastavím natvrdo na prostřední myš. Klienty spouštějte jen v oknech ( vypnutí fullscreen se dělá pomocí klávesové zkratky Alt+Enter)

Technická data:
Converze (32bit) je provedena pomocí Ahk2Exe (vyzkoušeno i v win7 64bit)
Ochrana dekompilace heslem není aktivována - můžete se kouknout co je uvnitř, kvůli bezpečnosti
Komprimace pomocí MPress
Zátěž CPU: minimální

Budu rád když to někdo projede antivejrem aby někdo jiny potvrdil, že je to bezpečný.

Zdar všem NeCZum ..

Manwe
Někdo to nějak zkontrolujte, jinak za mě to není nedovolený program třetí strany, neb náročnost gameplay jako takového by to ovlivňovat nemělo.

Pokud se pletu, opravte mě.
Manwe
Eressëa Owner

Nejsem GM, řeším jen chyby ve hře a to, aby se chovali GM spravedlivě / I'm not a GM, I only fix game bugs and watch GMs actions to ensure fair play

http://eressea.cz/
Turista
Nechci být drzej, ale instalovat to nebudu ,nevěřim takhle aplikačkám, nebo dobrotě lidu.Může v tom být vše a já bych to třeba poznal až pozdě. Tak za mě děkuji, aspoň jsi něco vytvořil pro ostatní Úsměv

funus
tomu rozumim..teoreticky muzu dat i zdrojak(+navod na kompilaci) a nekdo duveryhodnej to muze zkompilovat pro ostatni, ale potiz je ze to chce alespon minimalni znalosti a logicky zase vyvstane otazka bezpecnosti kompilacniho softu a duvery v duveryhodnou osobu.

jinak nic se neinstaluje, jen se to spustí...do registru to nic nezapisuje krom tý ikony to nic nevytvaři.Kdyby byl Manwe ochoten poslu mu navod na kompilaci a za 5min to s jeho znalostma musi mit hotovy i poslepu.
Upravil/a funus dne 01.10.2013 00:24

Manwe
Máš to jako projekt ve visual studiu? Nebo aspoň makefile pro mingw? Pošli mi co máš mailem na manwe (zavináč) eressea (tečka) cz Úsměv
Manwe
Eressëa Owner

Nejsem GM, řeším jen chyby ve hře a to, aby se chovali GM spravedlivě / I'm not a GM, I only fix game bugs and watch GMs actions to ensure fair play

http://eressea.cz/
funus
máš to v majlu ..ale s tim visual studio te zklamu..mno mrkni na to, on je to defacto trivialni skript o par radcich ...

funus
tak po update fullscreen(like) nefunguje..takze kdo chce..muze to pouzivat ale bez fullscreenu Zamračený

update asi delat nebudu ..

Přejít na fórum: