Login server: OnlineGame server: Online (0)Hellbound: level 12 (just wait for level 13)
Navigace
Facebook

Hlasování

Hlasovací server Top-Server
Vote for Eressëa

Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
spoil
funus
mam trosku problem se skillem spoil..nevim jestli to neplati pausalne pro vsechny skilly. Ale postava ma problem se skillem, pokud se target hýbe. Velmi casto se sekne a skill se bud neprovede nebo postava do nekonecna target sleduje "jako na sanich" bez pohybu a skill neni schopna provest.

Manwe
Pokud máš na mysli to, co já, tak to mi dělalo asi na všech nejava serverech...
Manwe
Eressëa Owner

Nejsem GM, řeším jen chyby ve hře a to, aby se chovali GM spravedlivě / I'm not a GM, I only fix game bugs and watch GMs actions to ensure fair play

http://eressea.cz/
funus
dokonce mi to tady nekdy pise ze byl prerusen casting (spoilu) z duvodu velke vzdalenosti..ale u spoilu je to trochu absurdni..postava by podle mne mela pribehnout bliz a hodit spoil.... neco tady je v tom spatne.

nejhorsi varianta je hodit skil pri behu na agro moba, kterej se pak v agro range rozebehne proti tobe.

Vinnetou
mam spoilera a jeste nikdy se mi to tu nestalo mozna mas pomali pripojeni?

Phthisis
Stává se to, ale je to normálka, klikni na to vícekrát za sebou dokud to nespoilí... opravdu klikej, ne drž.

Navíc spoilovi to celkem neva, jediné kde to opravdu vadí je bot.

funus
u bota je mi to ukradeny..ale ze dobehnu k moboj, zastavim se u nej a jen čumím... mi vadi a nemyslim ze je to spravné nebo obvyklé

Hanka
Ještě se mi nestalo, že by to nějaký server nedělal, dáš z dálky zaútočit skillem a on k tobě popoběhne (změna polohy oproti statusu během castění skillu). Skill ti to pak neprovede. NCsoft zřejmě počítal s tím, že hráč co má sklii na blízko nejprve doběhne k mobovi a pak dá teprve skill. Takže jediné, co ti můžu doporučit (aspoň na moby) je dát nejdřív klasickej attack a po první ráně skill.

Vinnetou
staci mi drzet spoil a on ho udela vzdycky a nebeha za mobem ,nic co tu pisete

funus
udelal jsem na Spoil ingame makro podle rady od Hanky

/attack
/useskill spoil

problem to kompletne neresi ale vyskytuje se podstatne méně

Utancena
Zdravim...s tim spoilem mi to dela take,ne vzdy se povede nasadit spoil hlavne pri dobihani k mobovi...stacit dat attack dobehnout a zaspoilit...tot vse..Cool

Emca
Dělá to i s novým jádrem? Je to bug nebo "feature"?

EDIT: Dělá. Mám i první částečnou opravu, která dělá to, že když to neudělá ten skill, tak to do moba začne aspoň mlátit, ale mám nápad, jak to opravit ještě lépe (tak, aby to ten skill opravdu udělalo), jenon si nejsem jistá, jestli to bude fungovat, ale zkusím to.

EDIT 2: Tak jsem to opravila a bude to teď fungovat tak, že když se ten skill nepovede (je to opravdu kvůli tomu, že mob se mezitím hne a je mimo dosah), tak to bude zkoušet ještě další 3 sekundy (doba se dá měnit v nastavení), než to vzdá. Vyzkoušejte Úsměv
Upravil/a Emca dne 18.05.2016 09:49

Přejít na fórum: